O nás

Ahoj koňáci,

rádi bychom Vám zde krátce představili náš projekt.

Tento nápad vznikl po návštěvě ve Spojených státech, kde se naše zakladatelka Bára inspirovala návštěvou pravého amerického rodea a přivezla si svoji první ohlávku s barevným motivem. Od té doby jsme se snažili společně najít ten nejlepší způsob, na jehož konci by stály ohlávky s originálním designem, které jsme u nás v Čechách postrádali.

A povedlo se, máme ohromnou radost, že Vám nyní můžeme představit naše jedinečné CoolHorse ohlávky!

Všechny naše ohlávky jsou vyrobeny v České republice.  Pro výrobu využíváme kvalitní, pevné popruhy, které jsou odolné proti povětrnostním podmínkám, vyznačují se nízkou navlhavostí a naopak schopností rychleji odvádět pot. Tento materiál je dále odolný proti oděru a působení slunečního světla, motivy jsou díky tomu velmi trvanlivé a stálobarevné.

Kování volíme velmi pečlivě, aby odpovídalo našim požadavkům na pevnost a odolnost a zároveň hezky ladilo s našimi motivy. V neposlední řadě klademe velký důraz na kvalitní provedení a design.  

U všech ohlávek naleznete nastavitelný nánosník i nátylník. Můžete vybírat z široké škály nejbarevnějších motivů a volit mezi ohlávkou s podkladem nebo bez podkladu.

Do každé objednávky vkládáme velkou péči a lásku, abyste Vy i Vaši čtyřnozí parťáci byli spokojeni!

 

 

CoolHorse-Final-01-01 

 

photo-5   photo-3   photo-12